Poloha a dosažitelnost

Autem přímo na místo podle Mapy, Gps, nebo po tel. domluvě. GPS souřadnice: Loc: 49°31'0.713"N, 18°45'12.598"E (stačí zkopírovat do mapy.cz). Autobus, vlak přímo do centra obce, potě pěší chůzi cca 1km.

  Vybavení a služby

Objekt je po celkové rekonstrukci. Nabízí 2 patra s velkou zahradou, altánkem,grilem, hřištěm na volejbal, nohejbal, mini kopanou, které je možno ve večerních hodinách osvětlit. Možnost parkování přímo u domu celkem pro 4-6 ti. automobily. Úschovna kol a lyží zdarma. Každé patro je tvořeno dispozičně 4+1, kde je možno ubytovat v 1.podlaží 6+1 - 7 osob a v 2.podlaží 9+2 - 11 osob. První a druhé patro mají společný pouze vchod.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Ski areál Mosty u Jablunkova je unikátní areál v České republice se zaměřením na celoroční volnočasové aktivity. Zimní využití areálu: 4 lyžařské vleky + provazový v lyžařské školce, 3 sjezdovky středního stupně obtížnosti v délce 2100m, uměle zasněžovány a 2x denně kvalitně upravovány. Parkování zdarma. Bufet s běžným sortimentem u dolních stanic vleků a stylová restaurace, sociální zařízení. Půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, běžek a sněžnic (Domino Sport). Ski servis (Domino Sport). Lyžařská a snowboardová škola: SUN Ski & Board School, tel. +420 774 155 381. Dětské tažné lano. Snowpark s četnými překážkami a skoky. Stanoviště Horské služby Beskydy. Uzamykatelné stojany na lyže a úschovnu batohů. Ozvučení lyžařského areálu pro zvýšení bezpečnosti provozu a lepší informovanost, zimní panoramatická mapa, světelná informační tabule, web kamery, meteostanice. Denně upravované běžecké stopy (2km osvětlený lyžařský běžecký okruh a 42km běžeckých tratí, které propojují Jablunkov, hranici se Slovenskem, Hrčavu, Bukovec a Jaworzynku v Polsku). Letní využití areálu: lanové centrum, lezecké stěny, bungee a dětské trampolíny, horské koloběžky, lukostřelba, paintball, sjezd na laně „Gorolszus“, bikepark, rodeo, aerotrim, lyžařský trenažér, zdarma je pro děti dětské lanové centrum a dětský zábavní park. Ski areál v Mostech u Jablunkova představuje jako první v České republice ojedinělou adrenalinovou atrakci s celoročním provozem - nadzemní bobová dráha.

Zpět


TOPlist
  Chalupa U Toma Mosty u Jablunkova
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa U Toma
Ceník ubytování a stravování